GoDaddy Email Marketing 1.1.4 - en to el translation catalogue (85 entries)

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: GoDaddy Email Marketing
el: GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email

en: Signup Forms
el: Φόρμες εγγραφής

en: Choose one of the available forms.
el: Επιλέξτε μία από τις διαθέσιμες φόρμες.

en: Powered by GoDaddy
el: Από την GoDaddy

en: Month
el: Μήνας

en: January
el: Ιανουάριος

en: Febuary
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

en: Day
el: Ημέρα

en: Year
el: Έτος

en: GoDaddy Email Marketing Signup Forms
el: Φόρμες εγγραφής GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email

en: All data has been removed.
el: Όλα τα δεδομένα καταργήθηκαν.

en: All transients were removed.
el: Όλα τα προσωρινά δεδομένα καταργήθηκαν.

en: Forms list was successfully updated.
el: Η λίστα φορμών ενημερώθηκε με επιτυχία.

en: The credentials are incorrect! Please verify that you have entered them correctly.
el: Τα διαπιστευτήρια είναι εσφαλμένα! Βεβαιωθείτε ότι τα έχετε καταχωρήσει σωστά.

en: Connection with GoDaddy Email Marketing has been established! You're all set!
el: Η σύνδεση με το GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email αποκαταστάθηκε! Είστε έτοιμοι!

en: Settings have been updated.
el: Οι ρυθμίσεις ενημερώθηκαν.

en: Please fill in the username and the API key first.
el: Συμπληρώστε πρώτα το όνομα χρήστη και το κλειδί API.

en: Overview
el: Σύνοψη

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Once the plugin is activated, you will be able to select and insert any of your GoDaddy Email Marketing webforms right into your site. Setup is easy. Below, simply enter your account email address and API key (found in your GoDaddy Email Marketing account [%s] area). Here are the 3 ways you can display a webform on your site:
el: Αφού ενεργοποιηθεί η προσθήκη, θα μπορείτε να κάνετε επιλογή και εισαγωγή οποιασδήποτε από τις φόρμες σας web από το GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email απευθείας στον ιστότοπό σας. Η ρύθμιση είναι πανεύκολη. Παρακάτω, αρκεί να καταχωρήσετε τη διεύθυνση email και το κλειδί API του λογαριασμού σας (το οποίο θα βρείτε στην περιοχή του λογαριασμού σας [%s] GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email). Ακολουθούν οι 3 τρόποι με τους οποίους μπορείτε να εμφανίσετε μια φόρμα web στον ιστότοπό σας:

en: <strong>Widget:</strong> Go to Appearance &rarr; widgets and find the widget called “GoDaddy Email Marketing Form” and drag it into the widget area of your choice. You can then add a title and select a form!
el: <strong>Widget:</strong> Μεταβείτε στην Εμφάνιση &rarr; Widgets και βρείτε το widget που ονομάζεται “Φόρμα GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email” και σύρετέ το στην περιοχή widget της επιλογής σας. Στη συνέχεια μπορείτε να προσθέσετε έναν τίτλο και να επιλέξετε μια φόρμα!

en: <strong>Shortcode:</strong> You can add a form to any post or page by adding the shortcode (ex. <code>[gem id=80326]</code>) in the page/post editor.
el: <strong>Σύντομος κωδικός:</strong> Μπορείτε να προσθέσετε μια φόρμα σε οποιαδήποτε ανάρτηση ή σελίδα, προσθέτοντας τον σύντομο κωδικό (π.χ. <code>[gem id=80326]</code>) στην επεξεργασία της σελίδας/της ανάρτησης.

en: <strong>Template Tag:</strong> You can add the following template tag into any WordPress file: <code>%1$s</code>. Ex. <code>%2$s</code>
el: <strong>Ετικέτα προτύπου:</strong> Μπορείτε να προσθέσετε την παρακάτω ετικέτα προτύπου σε οποιοδήποτε αρχείο WordPress: <code>%1$s</code> Π.χ. <code>%2$s</code>

en: For more information:
el: Για περισσότερες πληροφορίες:

en: GoDaddy Help
el: Βοήθεια GoDaddy

en: Contact GoDaddy
el: Επικοινωνία με GoDaddy

en: Account Details
el: Λεπτομέρειες λογαριασμού

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: API Key
el: Κλειδί API

en: Footer Link
el: Σύνδεση υποσέλιδου

en: Display "Powered by GoDaddy"?
el: Να εμφανίζεται το "Από την GoDaddy";

en: Debugging
el: Εντοπισμός σφαλμάτων

en: Debug Mode
el: Λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων

en: Activated
el: Ενεργοποιημένος

en: Cache Reset
el: Επαναφορά προσωρινά αποθηκευμένων δεδομένων

en: Erase Transients
el: Διαγραφή προσωρινών δεδομένων

en: Purges only the cached data associated with this plugin, and should be attempted before a hard reset.
el: Κάνει εκκαθάριση μόνο όσων προσωρινά αποθηκευμένων δεδομένων είναι συσχετισμένα με αυτή την προσθήκη και πρέπει να προσπαθείτε να την κάνετε πριν από μια αναγκαστική επαναφορά.

en: Hard Reset
el: Αναγκαστική επαναφορά

en: Erase All Data
el: Διαγραφή όλων των δεδομένων

en: Purges all saved data associated with this plugin.
el: Κάνει εκκαθάριση όλων των αποθηκευμένων δεδομένων που σχετίζονται με αυτή την προσθήκη.

en: Forms
el: Φόρμες

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Reach Your Fans
el: Προσεγγίστε τους οπαδούς σας

en: Email marketing makes it easier than ever to turn casual visits into lasting relationship. You're already collecting subscribers, now you just need to start emailing them. It only takes a few moments to %1$screate an email marketing campaign%2$s.
el: Το μάρκετινγκ μέσω email διευκολύνει άνευ προηγουμένου τη μετατροπή των περιστασιακών επισκέψεων σε μακρόχρονες σχέσεις. Ήδη συλλέγετε συνδρομητές, τώρα απλά χρειάζεται να αρχίσετε να τους στέλνετε email. Χρειάζονται λίγα μόνο λεπτά για να %1$sδημιουργήσετε μια καμπάνια μάρκετινγκ μέσω email%2$s.

en: Available Signup Forms
el: Διαθέσιμες φόρμες εγγραφής

en: Form Name
el: Όνομα φόρμας

en: Form ID
el: Αναγνωριστικό φόρμας

en: Shortcode
el: Σύντομος κωδικός

en: Opens in a new window
el: Ανοίγει σε νέο παράθυρο

en: Edit form in GoDaddy Email Marketing
el: Επεξεργασία φόρμας στο GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Not seeing your form?
el: Δεν βλέπετε τη φόρμα σας;

en: Refresh Forms
el: Ανανέωση φορμών

en: Create a New Signup Form
el: Δημιουργία νέας φόρμας εγγραφής

en: Create a New Campaign
el: Δημιουργία νέας καμπάνιας

en: If you are experiencing issues and are unsure of the cause, you may want to activate debug mode, which displays additional options.
el: Αν έχετε διαπιστώσει θέματα και δεν είστε βέβαιοι για την αιτία, ίσως θέλετε να ενεργοποιήσετε τη λειτουργία εντοπισμού σφαλμάτων, ώστε να εμφανιστούν επιπλέον επιλογές.

en: GoDaddy Email Marketing Form
el: Φόρμα GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email

en: Title:
el: Τίτλος:

en: Additional Text:
el: Πρόσθετο κείμενο:

en: Form:
el: Φόρμα:

en: settings page
el: σελίδα ρυθμίσεων

note: Description of the plugin/theme
en: Add the GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the plugin allows your site visitors to subscribe to your email lists.
el: Προσθέστε τη φόρμα εγγραφής στο GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email στον ιστότοπό σας WordPress! Εύκολη στη ρύθμιση, η προσθήκη επιτρέπει στους επισκέπτες του ιστότοπού σας να εγγράφονται ως συνδρομητές στις λίστες email σας.

[ctx: failed copy response]
en: Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
el: Πατήστε Ctrl/Cmd+C για αντιγραφή.

[ctx: gem header note]
en: Enjoy the GoDaddy Email Marketing Experience.
el: Απολαύστε την εμπειρία του GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email.

[ctx: header note]
en: Add your GoDaddy Email Marketing signup form to your WordPress site! Easy to set up, the GoDaddy Email Marketing plugin allows your site visitors to subscribe to your email list.
el: Προσθέστε τη φόρμα εγγραφής στο GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email στον ιστότοπό σας WordPress! Εύκολη στη ρύθμιση, η προσθήκη GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email επιτρέπει στους επισκέπτες του ιστότοπού σας να εγγράφονται ως συνδρομητές στις λίστες email σας.

[ctx: header note]
en: You don't have any forms yet.
el: Δεν έχετε ακόμα καμία φόρμα.

[ctx: Sign up button]
en: New to GoDaddy? Create an account to get started today. %s
el: Είστε νέοι στην GoDaddy? Δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να ξεκινήσετε σήμερα. %s

[ctx: header button]
en: Sign Up Now
el: Εγγραφείτε τώρα

[ctx: save settings button]
en: Save Settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

[ctx: 1. Sign-in link, 2. Sign-up link]
en: For this plugin to work, it needs to access your GoDaddy Email Marketing account. %1$s to get your username and API key. Copy and paste them below; then click "Save Settings." If you don't have a GoDaddy Email Marketing account, %2$s.
el: Για να λειτουργήσει αυτή η προσθήκη, χρειάζεται πρόσβαση στον λογαριασμό σας GoDaddy μάρκετινγκ μέσω email.  %1$s για να λάβετε το όνομα χρήστη και το κλειδί API σας. Κάντε αντιγραφή τους και επικόλλησή τους παρακάτω και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στην "Αποθήκευση ρυθμίσεων". Αν δεν έχετε λογαριασμό στο GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email, %2$s.

[ctx: account details link]
en: Sign in here
el: Πραγματοποιήστε είσοδο εδώ

[ctx: account details link]
en: sign up here
el: πραγματοποιήστε είσοδο εδώ

[ctx: widget description]
en: Embed GoDaddy Email Marketing signup forms in the sidebar.
el: Ενσωμάτωση φορμών εγγραφής στο GoDaddy μάρκετινγκ μέσω email στην πλευρική γραμμή.

[ctx: link to settings page]
en: Please set up your GoDaddy Email Marketing account in the %s.
el: Ρυθμίστε τον λογαριασμό σας GoDaddy Μάρκετινγκ μέσω email στη %s.
